DOBRA LOKALIZACJA

Prywatny dom opieki Familia

Dom seniora „Centrum Opieki FAMILIA” znajduje się w cichej i spokojnej okolicy na Złotnie przy ul. Drużynowej 4.

W czasie, kiedy funkcjonowaliśmy w centrum Łodzi na ul. Przędzalnianej odebraliśmy wiele sygnałów od naszych Mieszkańców i ich Rodzin, że naszym Podopiecznym bardzo brakuje ciszy, spokoju i spacerów na świeżym powietrzu. Lokalizacja, która ze względu na położenie w centrum miasta uznawana była za atut naszej Placówki okazała się niespełniająca wymagań naszych klientów, którzy chcieli, by jesień życia Ich Najbliższych nie ograniczała się do zamknięcia na drugim piętrze starej kamienicy, w kurzu i zgiełku centrum miasta.

Mając to na uwadze priorytetem stało się znalezienie lokalizacji, która gwarantowałaby dobrą komunikację (bliskość węzłów komunikacji miejskiej), szybki dostęp do służb ratowniczych, a przede wszystkim spokój i otoczenie zieleni, które umożliwiają naszym Podopiecznym spędzanie czasu na świeżym powietrzu.

Budynek, w którym mieści się nasz dom opieki, wolny jest od barier architektonicznych, posiada windę do przewozu osób niepełnosprawnych, podjazd dla karetek, udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Dla osób odwiedzających posiadamy duży bezpłatny parking. W całym budynku jest bezpłatny dostęp do sieci Internet.